Pasifik Raf Sistemleri, mağaza ekipmanları tasarımı ve üretimi alanında hizmet vermektedir. Perakendecilik sektörünün ülkedeki gelişimine paralel olarak faaliyet alanlarını geliştiren firma, kurulduğu günden itibaren sayısız başarılara ve inovatif çözümlere imza atmıştır.

Faaliyetlerini İstanbul’da yer alan yönetim merkezi ve 18.000m2 büyüklüğündeki üretim tesisinde sürdüren Pasifik Raf Sistemleri, yenilikçi raf sistemi ve teşhir elemanları çözümleri ile bir yandan Türkiye’deki çok uluslu perakendecilik markaları tarafından tercih edilirken , yurt içindeki başarısını ihracat alanında da göstermiş ve hali hazırda üretiminin % 50’sini ihraç eder konuma gelmiştir. Başta Fransa olmak üzere, İsviçre, Bosna-Hersek, Makedonya, Bulgaristan, Romanya, Cezayir, Gürcistan, Kazakistan, Kırgızistan, Özbekistan , Dubai , Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan, Libya , Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti , Kuzey Irak gibi Orta Doğu ve Avrupa’nın önemli 48 ülkesine ihracat yapmaktadır.

Pasifik Raf Sistemleri, süper/hiper market, akaryakıt istasyonları, tekstil, kozmetik, yapı market, elektronik market, eczane, kültür, depolama alanlarına dönük geniş ürün yelpazesi ve yaratıcı çözüm önerileri, ‘’ Fikirleriniz kadar esnek ‘’ sloganıyla her zaman sektörün öncü firmaları arasında yer almaktadır.

Çevresel Sorumluluk

Pasifik Raf Sistemleri‘in doğaya saygılı çevre misyonu, bütün faaliyetlerini şekillendiren sürdürülebilir gelişimin önemini vurgular. Ofis katlarında bulundurduğu geri dönüşüm noktaları ile atıkların geri dönüştürülmesine katkıda bulunur. Artan yemekleri sokak hayvanları için kullanarak bu bilinci yaymayı hedefler. Çalışanlarının sürdürülebilir bir çevreye olan olumlu ve bilinçli yaklaşımlarının, çevresel sorumluluk alanıyla ilgili konularda daha yapıcı ve çözüm odaklı adımlar oluşturacağını düşünmekte. Bu nedenle, çevresel sorumluluk stratejisinin temelini çalışan farkındalığı ve eğitimleri oluşturmaktadır.